Знайти Ентерол
в найближчій аптеці

Няньковський Сергій Леонідович

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=Oa46FxYAAAAJ

ORCID iD: 0000-0002-0658-9253

ScopusAutorID  55884241000

Web of Science ResearcherID  G-3059-2019

Експерт у питаннях педіатрії з великим стажем практичної роботи. Член медичних наукових товариств в Україні та Європі, член редакційних колегій українських та європейских медичних наукових журналів. Активний учасник різноманітних соціальних та просвітницьких програм. Член Вченої Ради Львівського національного медичного університету, науковий керівник дисертаційних та магістерських робіт.

Вчене звання: професор

Науковий ступінь: доктор медичних наук

Посада: завідувач кафедри педіатрії №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Засновник: “Університету здорової дитини Няньковських”, один з основоположників Львівської школи педіатрії.

Автор: 420 друкованих праць закордоном та в Україні, в тому числі посібників, підручників, методичних рекомендацій та клінічних протоколів МОЗ України, патентів, інформаційних листів.

Членство в міжнародних організаціях: член ECOG (The European Childhood Obesity Group) та ESPR (The European Society Pediatric Research), член редакційних колегій 5 українських та 4 закордонних медичних журналів.

Статистика цитування: h-index – 12; Citations – 699.

Членство в національних організаціях: член Правління Асоціації Педіатрів України, член Правління Асоціації Педіатрів Гастроентерологів та Нутрициологів України.

Конференції/симпозіуми: учасник й організатор міжнародних та національних конференцій, симпозіумів, конгресів. Приймав участь у міжнародних мультицентрових клінічних дослідженнях.

Міжнародні нагороди: лауреат вищої наукової відзнаки Польщі «Оскар Польської Педіатрії» 2010.

Життєвий девіз: «Нехай Ваші діти будуть здорові!».

Статті автора