Де придбати ?
Знайти Ентерол
в найближчій аптеці

Ентерол — французький пробіотик, рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією. Єдиний препарат в Україні, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.

Сахароміцети Буларді у 10 разів більше за збудників діареї, тому Ентерол у 10 разів сильніший та швидше знищує мікроби. Діючи за принципом заміщення на корисні бактерії, Ентерол виводить патогени природним шляхом в лічені дні!

Тепер лікування діареї без наслідків у вигляді нудоти і слабкості реально! Ферментовані речовини Ентеролу ефективно руйнують структуру токсинів, що виділяються патогенними мікроорганізмами і виводять їх з організму. Як наслідок, краще самопочуття вже через кілька годин, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Активізує відновлення власної мікрофлори

Під час діареї з організму людини виводяться корисні речовини: мікроелементи, електроліти та вода. Також порушується баланс корисних бактерій в кишківнику, внаслідок чого знижуються захисні функції організму. А заміщення корисної мікрофлори патогенною загрожує масою різних хвороб. Саме в таких ситуаціях необхідний максимально дієвий препарат, здатний не тільки зупинити діарею, а й допомогти організму усунути негативні її наслідки в стислі терміни. Ентерол здатний живити слизову кишківника, посилюючи власні захисні функції організму і активізуючи зростання мікрофлори в лічені дні. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною дисбактеріозу, і з його наслідками!

Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!
Тест на знання про мікрофлору arrow