back-enter
Ентерол - пробіотик від французької компанії, який рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією, як ефективний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника при діареї будь-якої етіології. Унікальний для України препарат і єдині ліки, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.
Энтерол в 10 раз сильнее и быстрее уничтожает микробы

Ентерол при діареї – ефективний в групі ліків “пробіотики від діареї”. А секрет в головній діючій речовині – дріжджових грибах Сахароміцети. Сахароміцети буларді за своїми розмірами в 10 разів більше будь-яких збудників діареї, в наслідок чого Ентерол в 10 разів сильніше і швидше знищує мікроби. Також оболонка сахароміцетів здатна ефективно збирати на собі залишки патогенних мікроорганізмів і продукти їх життєдіяльності і природним чином виводити з організм. І у високій ефективності цього не останню роль відіграють розміри сахароміцетів. У той же час, діючи за принципом заміщення на корисні бактерії, Ентерол живить слизову кишечника, сприяє швидкому відновленню власного мікробіома!

Энтерол - лечение диареи без последствий

Застосування Ентеролу при діареї дає не тільки лікувальний ефект, а й діє, як профілактика нудоти, слабкості і підвищеної температури, викликаних розладом шлунка. Тепер лікування діареї без неприємних наслідків реально! Ферментовані речовини сахароміцетів ефективно руйнують структуру токсинів, що виділяються патогенними мікроорганізмами і виводять їх з організму. Як наслідок, краще самопочуття вже через кілька годин, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Активізує відновлення власної мікрофлори
Быстро остановить диарею с Ентерол

У моменти розладу шлунка з організму людини виводяться необхідні для нормальної роботи всіх систем корисні речовини: мікроелементи, електроліти та вода. Також відбувається активний процес усунення корисних бактерій в кишечнику і заміщення їх хвороботворними. Результатом цього завжди є зниження захисних функцій організму і мала здатність організму чинити опір бактеріальній або вірусної інфекції, що може загрожувати появою додаткових захворювань. Саме в таких ситуаціях необхідні дієві ліки, здатні не тільки зупинити пронос, а й допомогти організму усунути негативні його наслідки в стислі терміни. Ентерол – пробіотик від діареї №1, так як тільки він в домашніх умовах здатний, крім усього іншого, живити слизову кишечника, посилюючи власні захисні функції організму і активізуючи зростання мікрофлори в лічені дні.

Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!
Тест на знання про мікрофлору arrow