Де придбати ?
Знайти Ентерол
в найближчій аптеці

Ентерол — французький пробіотик, рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією. Єдиний препарат в Україні, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.

Сахароміцети перевищують розмір мікробів, що викликають діарею, в 10 разів, тому дуже легко усувають їх і виводять природним шляхом всього за кілька днів!

З Ентеролом ви будете почувати себе краще при лікуванні діареї або під час антибіотикотерапії, так як ферменти сахароміцетів ефективно нейтралізують негативну дію токсинів від патогенної флори і від антибіотиків. Як наслідок, краще самопочуття, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Можливе застосування разом з антибіотиками

Сахароміцети буларді CNCM I-745 не руйнуються шлунковим соком або будь-якими антибіотиками, тому сміливо приймайте Ентерол під час антибіотикотерапії, усуваючи всі неприємні її наслідки. А використання цього пробіотика під час і після прийому курсу антибіотиків істотно збільшує кількість корисних бактерій власної мікрофлори кишечника людини і скорочує термін її відновлення.

Форсує відновлення власної мікрофлори

З Ентеролом ваша унікальна мікрофлора кишківника відновлюється в лічені дні. Препарат не просто усуває причину дисбактеріозу і “заселяє” кишківник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною хвороби, і з наслідками!

Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!
Тест на знання про мікрофлору arrow