back-enter
Ентерол - пробіотик від французької компанії, який рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією, як ефективний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника при діареї будь-якої етіології. Унікальний для України препарат і єдині ліки, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.
Энтерол - лучший препарат в категории "выбор экспертов" в украине!

Сахароміцети перевищують розмір мікробів, що викликають діарею, в 10 разів, тому дуже легко усувають їх і виводять природним шляхом всього за кілька днів!

С Энтеролом вы будете чувствовать себя лучше при лечении диареи

З Ентеролом ви будете почувати себе краще при лікуванні діареї або під час антибіотикотерапії, так як ферменти сахароміцетів ефективно нейтралізують негативну дію токсинів від патогенної флори і від антибіотиків. Як наслідок, краще самопочуття, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Можливе застосування разом з антибіотиками
Энтеролом® — признанный в мире и уникальным для Украины пробиотиком с клинически доказанной эффективностью

Сахароміцети буларді CNCM I-745 не руйнуються шлунковим соком або будь-якими антибіотиками, тому сміливо приймайте Ентерол під час антибіотикотерапії, усуваючи всі неприємні її наслідки. А використання цього пробіотика під час і після прийому курсу антибіотиків істотно збільшує кількість корисних бактерій власної мікрофлори кишечника людини і скорочує термін її відновлення.

Форсує відновлення власної мікрофлори
Энтерол- что это за препарат

З Ентеролом ваша унікальна мікрофлора кишківника відновлюється в лічені дні. Препарат не просто усуває причину дисбактеріозу і “заселяє” кишківник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною хвороби, і з наслідками!

Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!