Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Сьогодні вже багато відомо про цей біологічний пробіотик, котрий не має аналогів, так само добре вивчені його корисні для шлунково-кишкового тракту властивості, а безпечність неодноразово доведена клінічними дослідженнями. Сахароміцети буларді підсилюють імунітет, швидко знімають стан гострої діареї у дорослих і дітей. Завдяки корисним властивостям, дріжджові бактерії успішно боряться також з антибіотикоасоційорованою діареєю, коли необхідно м’яко відновити мікрофлору кишківника (кишечника).

Медицина знає корисні властивості сахароміцетів при діабеті та ожирінні, саме ці дріжджі швидко змінюють мікробіоту кишківника, що згодом зменшує жирову масу тіла і покращує стеатоз печінки. Профілактичне вживання S. Boulardii також знижує ризик ішемічної хвороби серця. Препарат добре себе зарекомендував при лікуванні закрепів, проносу, лямбліозу, при лікуванні грибкових інфекцій (кандидоз). Втім, є ще цілий спектр хвороб, в лікуванні яких крім базової терапії додають і S. Boulardii, наприклад в ході лікування інфекції, викликаної бактерією H. Pylori.

Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі) – мікроорганізм, що провокує гастрит, дуоденіт, виразку шлунку і дванадцятипалої кишки. Сахароміцети буларді зменшують колонізацію H. pylori в шлунково-кишковому тракті, зменшують діарею, пов’язану з терапією хелікобактер.

Механізм дії Сахароміцети буларді CNCM I-745:

  • Знижує кількість токсинів, не дає приєднатися до миготливого епітелію кишківника, блокуючи його рецептори
  • Сприяє виведенню патогенних бактерій, завдяки «липкості» мембрани (висока концентрація манози)
  • Стимулює роботу дисахарідазу, розщеплюючи вуглеводи і запобігаючи їхньому переходу в органічні кислоти/цукор/водень. Зберігається природна абсорбація кишківника, стримуючи розвиток проносу.
  • Позитивно впливає на імунітет, притягує і поглинає мікроскопічні сторонні об’єкти та тверді частки

Сахароміцети буларді в 10 разів більші будь-яких збудників діареї, тобто Ентерол в 10 разів сильніше і швидше знищує мікроби.

Сахароміцети буларді CNCM I-745, на відміну від інших пробіотиків, несприйнятливі до будь-яких видів антибіотиків. Тому препарати, що містять ці дріжджі, можна поєднувати з антибіотиком, що суттєво збільшить ступінь захисту організму від неприємних побічних ефектів антибіотикотерапії.

Препарати, які містять сахароміцети буларді практично не маю протипоказань і побічних ефектів. Ентерол – єдиний препарат в Україні, що містить цей штам бактерій.

Перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.