Головна мета

Забезпечення пацієнтів високоякісними ліками і створення партнерства з компаніями в усьому світі.

Наша мета

Створення та надання медичним працівникам якісних препаратів, які дійсно покращують здоров'я і підвищують якість життя пацієнтів.

Biocodex. Ентерол

Основа нашого успіху

Слідування сучасним тенденціям в області охорони здоров’я і розробка ефективних препаратів, які поліпшують життя пацієнтів. Ми діємо спільно всією нашою командою, ми сконцентровані на добрих відносинах з нашими партнерами, завжди прагнемо до вдосконалення, підтримуємо високі моральні стандарти і націлені в майбутнє.
На будь-якому етапі: будь то розробка, виробництво або наші представництва та партнери, – ми постійно вдосконалюємось для того, щоб мати можливість надавати тільки самі передові рішення в медицині з оптимальним балансом ефективності та доступності.

БИОКОДЕКС — крупная международная фармацевтическая компания

Ми у всьому світі

Сьогодні компанія Biocodex зросла до фармацевтичної компанії міжнародного рівня, яка займається створенням, вивченням, виробництвом і комерціалізацією високоякісних ліків. Головний офіс Біокодекс знаходиться у Франції, але більш, ніж 100 країн світу вже мають представництва нашої компанії і це не межа. Крім України філії Біокодекс знаходяться ще в Бельгії, Марокко, Росії, Білорусі, Туреччини, Сполучених Штатах Америки, Мексиці і Канаді.

Biocodex - исследования и разработки

Дослідження і розробки

Левова частка успіху компанії Biocodex лежить в передовому дослідницькому центрі з професійною командою дослідників і вчених з величезним багажем знань в самих різних областях медицини. Співробітники нашого дослідницького центру працюють в колаборації з топовими університетами і дослідницькими центрами світу. Також вони задіяні в найбільш багатообіцяючих і затребуваних медичних наукових дослідженнях.

Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!