back-enter
Ентерол - пробіотик від французької компанії, який рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією, як ефективний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника при діареї будь-якої етіології. Унікальний для України препарат і єдині ліки, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.
Не чекайте дива, а створюйте його самі - приймайте Ентерол! Досить шукати відповіді на запитання: "Як підтримати кишечник і як зменшити шкоду антибіотиків?" Просто дайте можливість кишечнику відновити мікрофлору швидко і ефективно разом з ЕНТЕРОЛ!
Энтерол можно принимать одновременно с антибиотиком

Погане самопочуття, шкірні висипання і зниження імунітету – вічні супутники дисбактеріозу після антибіотиків. І, на жаль, майже всі використовувані препарати при прийомі антибіотиків не здатні відтворити в точності ту унікальну мікрофлору, що створена природою в кишечнику людини. Звичні нам препарати при прийомі антибіотиків – пробіотики на основі лакто-і біфідобактерій скорочують час відновлення мікрофлори лише на 0,5 дня. У той час, як Ентерол починає діяти з першої ж таблетки.

З ЕНТЕРОЛ унікальна мікрофлора кишечника відновлюється самостійно в лічені дні! Препарат не просто усуває дисбактеріоз і “заселяє” кишечник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною, і з наслідками! Тепер на питання: “З чим пити антибіотики?” – є єдина правильна відповідь. Ентерол!

Энтерол - рекомендован всемирной гастроэнтерологической организацией

При прийомі антибіотиків в організмі людини накопичуються токсини, як продукти життєдіяльності патогенної флори. Ентерол – унікальний препарат для кишечника, здатний одночасно діяти в декількох напрямках, при цьому ліки є абсолютно нешкідливим і для інших систем організму. Ферменти, що виділяють Сахароміцети, ефективно руйнують структуру токсинів, що знаходяться в організмі людини під час антибіотикотерапії і після неї і викликають нудоту і астенію. Самі ж сахароміцети виводять частки токсинів. Як наслідок, краще самопочуття вже через кілька годин, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Нудота Астенія
Ентерол 250

Дивно, але це дійсно реально. Ентерол – один з небагатьох ліків серед пробіотиків і пребіотиків, яке можна приймати з антибіотиками разом. Так як в більшості випадків, антибіотик нейтралізує дію інших препаратів. А унікальність Ентеролу обумовлена ​​його основною діючою речовиною – Сахароміцети буларді. Однією з найважливіших особливостей сахароміцетів буларді CNCM I-745 є їх несприйнятливість до будь-яких видів антибіотиків, на відміну від будь-яких інших пробіотиків. Тобто, пробіотик Ентерол можна приймати з антибіотиком разом без ризику нейтралізації його дії або дії антибіотика, що в рази збільшує ступінь захисту організму від неприємних побічних ефектів антибіотикотерапії. Крім того, в нинішній активний час з мінімумом вільного часу і багатозадачністю кожної людини, зручність прийому ліків відіграє важливу роль, як і в випадку з ЕНТЕРОЛ.

Ентерол – зручно, швидко і ефективно!

Приймайте разом з антибіотиками
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!