back-enter
Ентерол - пробіотик від французької компанії, який рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією, як ефективний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника при діареї будь-якої етіології. Унікальний для України препарат і єдині ліки, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.
Не чекайте дива, а створюйте його самі - приймайте Ентерол! Досить шукати відповіді на запитання: "Як підтримати кишечник і як зменшити шкоду антибіотиків?" Просто дайте можливість кишечнику відновити мікрофлору швидко і ефективно разом з ЕНТЕРОЛ!
Энтерол можно принимать одновременно с антибиотиком

Погане самопочуття, шкірні висипання і зниження імунітету – вічні супутники дисбактеріозу після антибіотиків. І, на жаль, майже всі використовувані препарати при прийомі антибіотиків не здатні відтворити в точності ту унікальну мікрофлору, що створена природою в кишечнику людини. Звичні нам препарати при прийомі антибіотиків – пробіотики на основі лакто-і біфідобактерій скорочують час відновлення мікрофлори лише на 0,5 дня. У той час, як Ентерол починає діяти з першої ж таблетки.

З ЕНТЕРОЛ унікальна мікрофлора кишечника відновлюється самостійно в лічені дні! Препарат не просто усуває дисбактеріоз і “заселяє” кишечник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною, і з наслідками! Тепер на питання: “З чим пити антибіотики?” – є єдина правильна відповідь. Ентерол!

Энтерол - рекомендован всемирной гастроэнтерологической организацией

При прийомі антибіотиків в організмі людини накопичуються токсини, як продукти життєдіяльності патогенної флори. Ентерол – унікальний препарат для кишечника, здатний одночасно діяти в декількох напрямках, при цьому ліки є абсолютно нешкідливим і для інших систем організму. Ферменти, що виділяють Сахароміцети, ефективно руйнують структуру токсинів, що знаходяться в організмі людини під час антибіотикотерапії і після неї і викликають нудоту і астенію. Самі ж сахароміцети виводять частки токсинів. Як наслідок, краще самопочуття вже через кілька годин, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Розщеплює токсини
Ентерол 250

Дивно, але це дійсно реально. Ентерол – один з небагатьох ліків серед пробіотиків і пребіотиків, яке можна приймати з антибіотиками разом. Так як в більшості випадків, антибіотик нейтралізує дію інших препаратів. А унікальність Ентеролу обумовлена ​​його основною діючою речовиною – Сахароміцети буларді. Однією з найважливіших особливостей сахароміцетів буларді CNCM I-745 є їх несприйнятливість до будь-яких видів антибіотиків, на відміну від будь-яких інших пробіотиків. Тобто, пробіотик Ентерол можна приймати з антибіотиком разом без ризику нейтралізації його дії або дії антибіотика, що в рази збільшує ступінь захисту організму від неприємних побічних ефектів антибіотикотерапії. Крім того, в нинішній активний час з мінімумом вільного часу і багатозадачністю кожної людини, зручність прийому ліків відіграє важливу роль, як і в випадку з ЕНТЕРОЛ.

Ентерол – зручно, швидко і ефективно!

Можна приймати одночасно з антибіотиками
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ

Ентерол був відкритий французьким мікробіологом Анрі Булардом у 1923 р., коли він перебував у Південно-Східній Азії, саме де він і помітив, що у людей, які пили відвар, виготовлений зі шкірок мангостину та лічі, не було діареї під час спалаху холери.3,18 Вивчивши цці шкірки від відкрив особливий вид мікроорганізмів, які на його честь отримали назву.

Сахароміцети буларді CNCM I-745, а згодом стали відомі під торговою маркою Ентерол.

ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕФЕКТИВНІСТЬ

Для того, щоб пов’язати користь для здоров’я з пробіотиком, найбільш надійним підходом є оцінка клінічних доказів.6

Сахароміцети буларді CNCM I-745 вивчали у більш ніж 100 клінічних випробуваннях,19  і він був першим пробіотичним препаратом проти діареї, який виявили та застосовували в медицині з 1962 року.17,1

Сахароміцети буларді CNCM I-745 за даними мета-аналізахів клінічних досліджень є ефективними як для лікування, так і для профілактики різних шлунково-кишкових захворювань, що спричиняють/призводять до розвитку діареї, у порівнянні з іншими сумішами пробіотичних штамів.21

ОСОБЛИВІСТЬ
ОСОБЛИВІСТЬ
ОСОБЛИВІСТЬ

Сахароміцети буларді CNCM I-745 має ряд особливостей. Він природним чином не є сприйнятливий до антибіотиків і його можна приймати одразу при прийомі антибіотиків,22 може вижити при низькому рівні рН23 та не колонізує кишечник постійно, тобто не порушує мікробіотичний склад.3,22,23

ЯКІСТЬ І СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА
ЯКІСТЬ І СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА
ЯКІСТЬ І СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА

Одним із критеріїв для визначення якості пробіотика є його виробничий процес.25 Крім того, для класифікації як лікарський препарат, пробіотик має відповідати суворим нормам щодо якості, виготовлення, попереднього продажу та безпеки. 25

Ентерол виробляють на півночі Парижа у Франції.26 Лабораторія займає 27 000 м2 , що забезпечує високу якість та послідовність виробництва пробіотика, який експортується в понад 100 країн світу.26,27  Сировина, що використовується, а також упаковка кінцевого продукту, проходить сувору оцінку якості та сам процес виробництва сертифіковано відповідно до вимог належної виробничої практики (Good Manufacturing Practices, GMP) для забезпечення збереження активності та ефективності кінцевого продукту. 26 Результатом цього жорсткого контролю якості та автоматизації стало визнання Ентеролу декількома органами управління охорони здоров’я як лікарського засобу належної якості, включаючи:26

  • Європейське агентство з лікарських засобів (European Medicines Agency), Європа;
  • Національне агентство з безпеки лікарських засобів та медичних препаратів (National Agency for the Safety of Medicines and Health Products), Франція;
  • Регулятивний орган з питань охорони здоров’я Бразилії (Brazilian Health Regulatory Agency), Бразилія;
  • Управління по контролю за харчовими продуктами та лікарськими препаратами Кореї (Korean Food and Drug Administration), Корея;
  • Управління охорони здоров’я Об’єднаних Арабських Еміратів (United Arab Emirates Health Authority).
3. Moré M.I., Swidsinski A. Saccharomyces boulardii CNCM I-745 supports regeneration of the intestinal microbiota after diarrheic dysbiosis – A review. Clinical and Experimental Gastroenterology. 2015; 8: 237–255. doi:10.2147/CEG.S85574.
18. McFarland L.V. Systematic review and meta-analysis of Saccharomyces boulardii in adult patients. World Journal of Gastroenterology. 2010; 16 (18): 2202–2222. doi:10.3748/wjg.v16.i18.2202.
19. Based on PubMed search.
6. Guarner F. et al. Probiotics and prebiotics. World Gastroenterology Organisation Global Guidelines. 2017:1-35. https://www.worldgastroenterology.org/guidelines/global-guidelines/probiotics-and-prebiotics/probiotics-and-prebiotics-english.
17. Joly F. et al. Saccharomyces boulardii CNCM I-745. In: Marteau P., Dore J., eds. Gut Microbiota: A Full-Fledged Organ. Paris: John Libbey Eurotext; 2017: 305–350.
21. McFarland L.V. et al. Strain-specificity and disease-specificity of probiotic efficacy: A systematic review and meta-analysis. Frontiers in Medicine. 2018; 5 (MAY). doi:10.3389/fmed.2018.00124.
22. Neut C. et al. Antibiotic susceptibility of probiotic strains: Is it reasonable to combine probiotics with antibiotics? Medecine et Maladies Infectieuses. 2017; 47 (7): 477–483. doi:10.1016/j.medmal.2017.07.001. 23. Edwards-Ingram L. et al. Genotypic and physiological characterization of Saccharomyces boulardii, the probiotic strain of Saccharomyces cerevisiae. Applied and Environmental Microbiology. 2007; 73 (8): 2458–2467. doi:10.1128/AEM.02201-06
25. Kolacek S. et al. Commercial Probiotic Products: A Call for Improved Quality Control. A Position Paper by the ESPGHAN Working Group for Probiotics and Prebiotics. Journal of Pediatric Gastroenterology and Nutrition. 2017;65(1):117-124. doi:10.1097/MPG.0000000000001603.
26. Biocodex internal production data, December 2019.
27. Biocodex internal sales data, December 2019.