Де придбати ?
Знайти Ентерол
в найближчій аптеці

Ентерол — французький пробіотик, рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією. Єдиний препарат в Україні, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.

Не сидіть, склавши руки - дійте! Допоможіть своєму організму швидше стати на сторожі вашого здоров'я. Дайте можливість кишечнику відновити мікрофлору швидко і ефективно!

Дисбактеріоз на тлі антибіотикотерапії завжди призводить до неприємних наслідків: погане самопочуття, шкірні висипання або зниження імунітету. І жоден препарат не здатний відтворити в точності ту унікальну мікрофлору, що створена природою в кишківнику людини.

З ЕНТЕРОЛ унікальна мікрофлора кишківника відновлюється самостійно в лічені дні! Препарат не просто усуває дисбактеріоз і “заселяє” кишківник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною, і з наслідками!

Ферменти, що виділяються Сахароміцети, ефективно руйнують структуру токсинів, що знаходяться в організмі людини під час антибіотикотерапії і після неї та викликають нудоту і астенію. Самі ж сахароміцети виводять частки токсинів. Як наслідок, краще самопочуття вже через кілька годин, і швидке одужання без нудоти і слабкості!

Нудота Астенія

Однією з найважливіших особливостей Сахароміцетів Буларді CNCM I-745 є їх нечутливість до будь-яких видів антибіотиків, на відміну від будь-яких інших пробіотиків. Тобто, пробіотик Ентерол можна приймати одночасно з антибіотиком без ризику нейтралізації його дії або дії антибіотика, що в рази збільшує ступінь захисту організму від неприємних побічних ефектів антибіотикотерапії.

Приймайте разом з антибіотиками
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!
Тест на знання про мікрофлору arrow