Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Ентерол - пробіотик від французької компанії, який рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією, як ефективний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника при діареї будь-якої етіології. Унікальний для України препарат і єдині ліки, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.
Энтерол новорожденным

Пробіотик для новонароджених

У період внутрішньоутробного розвитку шлунково-кишковий тракт плоду стерильний. При пологах перша мікрофлора потрапляє через рот та шкіру немовляти. В перші години після народження в кишківнику дитини вже можна виявити перші бактерії, і тільки через кілька тижнів після народження в шлунково-кишковому тракті малюка з’являються різні штами біфідобактерій.

Годування грудним молоком і додавання в харчування пробіотиків допомагає колонізації кишківника малюків корисною мікрофлорою, а також знижує ризик розвитку кишкових інфекцій (особливо актуально для дітей, народжених через кесарів розтин), кольок новонародженого і алергічних реакцій. Сахароміцети буларді не мають побічних ефектів, дозування по 100 мг і 250 мг в порошку зручне для застосування як немовлятам, так і дітям старшого віку.

Раннє введення про- і пребіотиків в харчування немовлят сприяє їхньому розвитку в перші місяці життя, наприклад профілактичне додавання Ентеролу, що містить сахароміцети буларді, передчасно народженим дітям збільшує приріст їхньої ваги і толерантність до їжі. Вводиться перорально. S. Boulardii знижує непереносимість їжі та клінічний сепсис у дітей з дуже низькою масою тіла при народженні.

детский энтерол

Ротавірусна інфекція у малюків

За статисткою в третині випадків ротавірусна інфекція стає причиною інфекційних захворювань, які протікають з вираженою діареєю. Ротавірусна інфекція найчастіше виникає у дітей до 5 років. В перші 4 роки життя такий діагноз ставлять близько 80% пацієнтів. У віці старше 5 років – тільки 19,6% звернень. Тривалість інкубаційного періоду часто залежить від імунітету. Хвороба протікає швидко, супроводжується діареєю, зневодненням організму, і може бути доволі небезпечною для дітей, особливо, немовлят.

Формула пробіотиків з S. boulardii скорочує тривалість діареї у дітей і дозволяє відновити вагу швидше, ніж стандартна пробіотична формула. Дослідження показують, що введення S boulardii дітям протягом 72 годин після початку гострої діареї дає скорочення її тривалості, а в немовлят з помірним зневодненням (<10%) використання спеціально розробленої суміші, що містить S. boulardii, крім скорочення тривалості діареї, стимулювало динамічний набір ваги.

Детальніше про лікування діареї у дитини в матеріалі.

сахаромицети буларди

Коли варто застосовувати препарат дітям

Ще одна проблема, з якою ефективно справляється препарат, що містить сахароміцети буларді, – відновлення організму після антибіотиків. Лікар може прописати такі ліки дітям при респіраторних захворюваннях, патологіях органів травної системи, хворобах ЛОР-органів, дерматологічних проблемах і урологічних недугах. Після прийому антибіотиків у немовляти можуть виникнути проблеми з травленням, що супроводжуються запорами або проносами, можливі дисбактеріоз, авітаміноз, алергічні реакції.

Для відновлення балансу бактерій в організмі малюка необхідно продовжити грудне вигодовування (якщо до цього немає протипоказань). Грудне молоко містить біфідус-фактор, що допомагає заселити кишківник корисними бактеріями. Якщо малюкові вже був введений прикорм до лікування антибіотиками, лікарі рекомендують або на період лікування повернутися до грудного вигодовування, або ввести в раціон харчування малюка пробіотики.

Введення Ентерол в раціон матері, а також дітям, що харчуються зі спільного сімейного столу, допоможе ефективніше і за короткий час впоратися з наслідками антибіотикотерапії. Звичні нам препарати при прийомі антибіотиків – пробіотики на основі лакто-і біфідобактерій – скорочують період відновлення мікрофлори лише на 0,5 дня. В той час, як Ентерол починає діяти з першої ж таблетки.

З Ентерол унікальна мікрофлора кишківника відновлюється самостійно в найкоротші терміни. Препарат не просто усуває дисбактеріоз і “заселяє” кишківник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною, і з наслідками.

Як приймати Ентерол дітям

infoЗавжди консультуйтеся з лікарем, підбираючи препарати і дозування. Дозу розраховують залежно від перебігу захворювання.

Новонародженим: не більше 1 пакетика на добу під наглядом лікаря.

Дітям до 6 років: 1 пакетик 1-2 рази на добу.

Дорослим і дітям з 6 років: по 1-2 пакетики 1-2 рази на добу. Дорослим також можна приймати ліки в капсулах.

Препарат слід приймати щоранку натщесерце, змішуючи вміст пакетика з молоком або водою.

Діти можуть вживати з народження.

Після лікування і закінчення прийому препарату Saccharomyces boulardii CNCM I-745 повністю виводяться з калом протягом 3-5 днів.

Ентерол безрецептурний препарат з терміном придатності не більше трьох років, в упаковці по 10 пакетиків. Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ

Ентерол був відкритий французьким мікробіологом Анрі Булардом у 1923 р. під час перебування у Південно-Східній Азії. Вчений помітив, що під час спалаху холери у пацієнтів із діареєю лікарі місцевого шпиталю досить ефективно застосовували відвар з шкірок мангостину та лічі.1,2 Вивчивши склад відвару Булард відкрив особливий вид мікроорганізмів – дріжджі, які в подальшому віднесли до сахароміцет. Після патентування винаходу вони отримали назву Сахароміцети буларді CNCM I-745 та використовувались із лікувальною ціллю…

ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕФЕКТИВНІСТЬ

Для того, щоб пов’язати користь для здоров’я з пробіотиком, найбільш надійним підходом є оцінка клінічних доказів.1-3, 6

Сахароміцети буларді CNCM I-745 були досліджені у більш ніж 100 клінічних випробуваннях.2  Ентерол був першим пробіотичним препаратом проти діареї, який застосовували в медицині з 1962 року.1,4,5

Сахароміцети буларді CNCM I-745 за даними мета-аналізів2,5 клінічних досліджень є ефективними для лікування та профілактики різних шлунково-кишкових захворювань які супроводжувались розладами травлення (діарея) у порівнянні з іншими пробіотичними штамами.5,7,9

ОСОБЛИВІСТЬ
ОСОБЛИВІСТЬ
ОСОБЛИВІСТЬ

Сахароміцети буларді CNCM I-745 має ряд особливостей, бо природним чином не сприйнятливі до антибіотиків і застосовуються із ними оночасно.6 Низький рівень рН7 не впливає на С.Буларді.

Науково підтверджені штами дріжджів Ентеролу не колонізують кишківник та не порушують мікробіотичний склад.1-4,8

ЯКІСТЬ І СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА
ЯКІСТЬ І СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА
ЯКІСТЬ І СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА

Одним із критеріїв для визначення якості пробіотика є його виробничий процес.7 Крім того, для стандартизації як лікарський препарат, пробіотик має відповідати суворим нормам дотримання якості виготовлення, безпеки застосування, належного зберігання та транспортування, дистрибюції.7

Ентерол виробляють на півночі Парижа у Франції.Лабораторія займає 27 000 м2 та забезпечує високу якість, послідовність виробництва пробіотика, який експортується у понад 100 країн світу.8,9  Сировина, яка використовується, а також упаковка кінцевого продукту, проходить сувору оцінку якості, а сам процес виробництва сертифіковано відповідно до вимог Належної виробничої практики (GMP).8 Результатом цього жорсткого контролю якості та автоматизації стало визнання Ентеролу багатьма органами управління охорони здоров’я як лікарського засобу належної якості, включаючи:8

  • Європейське агентство з лікарських засобів (European Medicines Agency), Європа;
  • Національне агентство з безпеки лікарських засобів та медичних препаратів (National Agency for the Safety of Medicines and Health Products), Франція;
  • Регулятивний орган з питань охорони здоров’я Бразилії (Brazilian Health Regulatory Agency), Бразилія;
  • Управління по контролю за харчовими продуктами та лікарськими препаратами Кореї (Korean Food and Drug Administration), Корея;
  • Управління охорони здоров’я Об’єднаних Арабських Еміратів (United Arab Emirates Health Authority).
1. Moré M.I., Swidsinski A. Saccharomyces boulardii CNCM I-745 supports regeneration of the intestinal microbiota after diarrheic dysbiosis – A review. Clinical and Experimental Gastroenterology. 2015; 8: 237–255. doi:10.2147/CEG.S85574.
2. McFarland L.V. Systematic review and meta-analysis of Saccharomyces boulardii in adult patients. World Journal of Gastroenterology. 2010; 16 (18): 2202–2222. doi:10.3748/wjg.v16.i18.2202.
3. Guarner F. et al. Probiotics and prebiotics. World Gastroenterology Organisation Global Guidelines. 2017:1-35. https://www.worldgastroenterology.org/guidelines/global-guidelines/probiotics-and-prebiotics/probiotics-and-prebiotics-english.
4. Joly F. et al. Saccharomyces boulardii CNCM I-745. In: Marteau P., Dore J., eds. Gut Microbiota: A Full-Fledged Organ. Paris: John Libbey Eurotext; 2017: 305–350.
5. McFarland L.V. et al. Strain-specificity and disease-specificity of probiotic efficacy: A systematic review and meta-analysis. Frontiers in Medicine. 2018; 5 (MAY). doi:10.3389/fmed.2018.00124.
6. Neut C. et al. Antibiotic susceptibility of probiotic strains: Is it reasonable to combine probiotics with antibiotics? Medecine et Maladies Infectieuses. 2017; 47 (7): 477–483. doi:10.1016/j.medmal.2017.07.001.
7. Edwards-Ingram L. et al. Genotypic and physiological characterization of Saccharomyces boulardii, the probiotic strain of Saccharomyces cerevisiae. Applied and Environmental Microbiology. 2007; 73 (8): 2458–2467. doi:10.1128/AEM.02201-06
8. Kolacek S. et al. Commercial Probiotic Products: A Call for Improved Quality Control. A Position Paper by the ESPGHAN Working Group for Probiotics and Prebiotics. Journal of Pediatric Gastroenterology and Nutrition. 2017;65(1):117-124. doi:10.1097/MPG.0000000000001603.
9. Biocodex internal production data, December 2019.