back-enter
Ентерол - пробіотик від французької компанії, який рекомендований Всесвітньою гастроентерологічною організацією, як ефективний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника при діареї будь-якої етіології. Унікальний для України препарат і єдині ліки, що містить пробіотичні дріжджі Сахароміцети буларді CNCM I-745.
">
Энтерол новорожденным

Пробіотик для новонароджених

У період внутрішньоутробного розвитку шлунково-кишковий тракт плоду стерильний. При пологах перша мікрофлора потрапляє через рот та шкіру немовляти. В перші години після народження в кишківнику дитини вже можна виявити перші бактерії, і тільки через кілька тижнів після народження в шлунково-кишковому тракті малюка з’являються різні штами біфідобактерій.

Годування грудним молоком і додавання в харчування пробіотиків допомагає колонізації кишківника малюків корисною мікрофлорою, а також знижує ризик розвитку кишкових інфекцій (особливо актуально для дітей, народжених через кесарів розтин), кольок новонародженого і алергічних реакцій. Сахароміцети буларді не мають побічних ефектів, дозування по 100 мг і 250 мг в порошку зручне для застосування як немовлятам, так і дітям старшого віку.

Раннє введення про- і пребіотиків в харчування немовлят сприяє їхньому розвитку в перші місяці життя, наприклад профілактичне додавання Ентеролу, що містить сахароміцети буларді, передчасно народженим дітям збільшує приріст їхньої ваги і толерантність до їжі. Вводиться перорально. S. Boulardii знижує непереносимість їжі та клінічний сепсис у дітей з дуже низькою масою тіла при народженні.

детский энтерол

Ротавірусна інфекція у малюків

За статисткою в третині випадків ротавірусна інфекція стає причиною інфекційних захворювань, які протікають з вираженою діареєю. Ротавірусна інфекція найчастіше виникає у дітей до 5 років. В перші 4 роки життя такий діагноз ставлять близько 80% пацієнтів. У віці старше 5 років – тільки 19,6% звернень. Тривалість інкубаційного періоду часто залежить від імунітету. Хвороба протікає швидко, супроводжується діареєю, зневодненням організму, і може бути доволі небезпечною для дітей, особливо, немовлят.

Формула пробіотиків з S. boulardii скорочує тривалість діареї у дітей і дозволяє відновити вагу швидше, ніж стандартна пробіотична формула. Дослідження показують, що введення S boulardii дітям протягом 72 годин після початку гострої діареї дає скорочення її тривалості, а в немовлят з помірним зневодненням (<10%) використання спеціально розробленої суміші, що містить S. boulardii, крім скорочення тривалості діареї, стимулювало динамічний набір ваги.

Детальніше про лікування діареї у дитини в матеріалі.

сахаромицети буларди

Коли варто застосовувати препарат дітям

Ще одна проблема, з якою ефективно справляється препарат, що містить сахароміцети буларді, – відновлення організму після антибіотиків. Лікар може прописати такі ліки дітям при респіраторних захворюваннях, патологіях органів травної системи, хворобах ЛОР-органів, дерматологічних проблемах і урологічних недугах. Після прийому антибіотиків у немовляти можуть виникнути проблеми з травленням, що супроводжуються запорами або проносами, можливі дисбактеріоз, авітаміноз, алергічні реакції.

Для відновлення балансу бактерій в організмі малюка необхідно продовжити грудне вигодовування (якщо до цього немає протипоказань). Грудне молоко містить біфідус-фактор, що допомагає заселити кишківник корисними бактеріями. Якщо малюкові вже був введений прикорм до лікування антибіотиками, лікарі рекомендують або на період лікування повернутися до грудного вигодовування, або ввести в раціон харчування малюка пробіотики.

Введення Ентерол в раціон матері, а також дітям, що харчуються зі спільного сімейного столу, допоможе ефективніше і за короткий час впоратися з наслідками антибіотикотерапії. Звичні нам препарати при прийомі антибіотиків – пробіотики на основі лакто-і біфідобактерій – скорочують період відновлення мікрофлори лише на 0,5 дня. В той час, як Ентерол починає діяти з першої ж таблетки.

З Ентерол унікальна мікрофлора кишківника відновлюється самостійно в найкоротші терміни. Препарат не просто усуває дисбактеріоз і “заселяє” кишківник корисними бактеріями, а живить слизову і сприяє швидкому зростанню власної мікрофлори. Тобто, Ентерол одночасно бореться і з причиною, і з наслідками.

Як приймати Ентерол дітям

infoЗавжди консультуйтеся з лікарем, підбираючи препарати і дозування. Дозу розраховують залежно від перебігу захворювання.

Новонародженим: не більше 1 пакетика на добу під наглядом лікаря.

Дітям до 6 років: 1 пакетик 1-2 рази на добу.

Дорослим і дітям з 6 років: по 1-2 пакетики 1-2 рази на добу. Дорослим також можна приймати ліки в капсулах.

Препарат слід приймати щоранку натщесерце, змішуючи вміст пакетика з молоком або водою.

Діти можуть вживати з народження.

Після лікування і закінчення прийому препарату Saccharomyces boulardii CNCM I-745 повністю виводяться з калом протягом 3-5 днів.

Ентерол безрецептурний препарат з терміном придатності не більше трьох років, в упаковці по 10 пакетиків. Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Науково доведена ефективність в 1248 дослідженнях протягом 19 років!
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол дозволений в понад 100 країн світу, в тому числі в Європі.
Ентерол - №1 в категорії
Ентерол - №1 в категорії "Вибір експертів" в Україні!