Знайти Ентерол
в найближчій аптеці

Няньковська Олена Сергіївна

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=oJXR3GMAAAAJ

ORCID iD: 0000-0002-7683-9588

Експерт в питаннях педіатрії, дієтології та дитячої гастроентерології.

Лікар педіатр вищої категорії, дитячий гастроентеролог, дієтолог.

Автор численних підручників, методичних рекомендацій, патентів, статей, як в міжнародних виданнях, так і в Україні.

Вчене звання: професор

Науковий ступінь: доктор медичних наук

З вересня 2014 була переведена на кафедру педіатрії та неонатології факультету післядипломної освіти.  Попереднє місце праці – доцент кафедри педіатрії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Книги: “Найбільш поширені соматичні захворювання в педіатрії: патологія раннього віку, гастроентерологія та кардіоревматологія”; “Педіатрія з курсом інфекційних хвороб та основами імунопрофілактики”; “Три складника захворювань шлунково – кишкового тракту у дітей: рефлюкс- Helicobacter Pylori- дисбактеріоз”; “Профілактичне і лікувальне харчування дітей першого року життя”; “Лікування виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки”; “Харчування дітей раннього віку: теорія і практика”.

Автор: 152 публікацій у фахових українських та іноземних виданнях, в тому числі посібників, підручників, методичних рекомендацій МОЗ України, патентів, інформаційного листа;

Науковий доробок – автор 157 публікацій у фахових і іноземних виданнях, в тому числі посібників, підручників, методичних рекомендацій МОЗ України, патентів, інформаційного листа.

Участь/виступи – на конференціях, симпозіумах, з’їздах і семінарах різного рівня, в тому числі і міжнародних, таких як European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition (ESPGHAN), Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition (PGHTNCON), European Society for Paediatric Research (ESPR), World Allergy Organization (WAO) та інших.

Отримала міжнародну винагороду – International Life Time Archievement Award for extra ordinary contribution globally від Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition (PGHTNCON) 2016

Статистика цитування h-index – 8; Citations – 147.

Членство в організаціях – член медичних наукових товариств – Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутриціології України, Асоціації педіатрів України, ESPGHAN (European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition), PGHTNCON (Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition).

Член спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій «Івано-Франківського національного медичного університету».

Стажування: вересень 2009 – проходила двохтижневе стажування по педіатрії, алергології та гастроентерології в Катовіцах (Польща); з 24.04 по 30.04.2016 р. – стажування по «Дитячій гастроентерології» у м. Зальцбург (Австрія)

Наукові інтереси – педіатрія, дитяча гастроентерологія, нутриціологія

Життєвий девіз: «Нехай наші діти будуть здорові!».

Статті автора