Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Пробіотики чи потрібні вони?

Пробіотики покращують мікрофлору і допомагають нормалізувати роботу кишківника, виводять токсини, захищають від канцерогенів і вірусів, сприяють посиленню імунітету. Присутність продуктів багатих на пробіотики у щоденному раціоні значно поліпшить здоров’я та самопочуття.

Також пробіотики:

  • допомагають перетравити волокнисту їжу;
  • прискорюють прохідність калу і запобігають запорам;
  • оптимізують засвоєння білків, поживних речовин, вітамінів;
  • знижують ризик появи діареї після курсу антибіотиків;
  • є природними імуномодуляторами.

Де шукати?

Можна збагатити свою їжу продуктами, багатими біфідобактеріями та лактобактеріями.

У яких же продуктах знаходиться левова частка пробіотиків, потрібних нам в добовому раціоні?

Звичайно ж, це кефір! А крім нього — натуральний йогурт (не той, в якому багато цукру, барвників і підсолоджувачів) і сметана. Вживайте ці “народні пробіотик” і ваш шлунково-кишковий тракт скаже: “Дякую”. Також, до списку продуктів з пробіотиками треба включити соління — вони покращують травлення, та квашену капусту — вона багата клітковиною. Сміливо включайте в раціон мариновані огірки, домашній квас, яблучний оцет і сири, в яких є лактобактерії, Гауда, Моцарела, Чедер і сир. Не забувайте про часник, корінь цикорію, банани, зелені оливки, топінамбур та яблука (підійдуть не тільки свіжі, можна урізноманітнити пюре або соками).

Якщо ж ви гурман і народні пробіотики вам набридли, частіше вживайте кімчі — корейський родич квашеної капусти. Місо — страва, що містить ферментовані соєві боби, рис, ячмінь і пшеницю. Натто — ще одна японська страва, також з великим вмістом ферментованих соєвих бобів. І, нарешті, індійська пахта — кисломолочний напій.

Також дієвим природним пробіотиком є ​​сахароміцети буларді (Saccharomyces boulardii), це особливий вид дріжджів, отриманих зі шкірки плодів лічі та мангустину. Сахароміцети не чутливі до кислоти шлунку, виробляють ферменти, що живлять слизову оболонку кишківника і перешкоджають негативному впливу патогенних бактерій. Оскільки в нашій широті ці фрукти не поширені і, без перебільшення, є екзотикою, можна купити в аптеці Ентерол, основною дієвою речовиною якого і є сахароміцети буларді. Ентерол максимально посилює захисні функції кишківника, стимулюючи  вироблення секреторного імуноглобуліну. Ліки діють відразу в декількох напрямках, усувають причини дискомфорту кишківника, перешкоджають появі діареї, а також нівелюють неприємні симптоми та наслідки антибіотикотерапії. Сахароміцети здатні повністю замінити пробіотики, що містять лакто-і біфідо- бактерії, оскільки швидко відновлюють самопочуття, в той час, як інші пробіотики скорочують час відновлення власного мікробіома лише на кілька годин чи максимум день.

Якщо ви дбаєте про своє здоров’я і хочете допомогти роботі організму включіть у свій раціон продукти, що містять пробіотики, а також тримайте в аптечці таблетки або дитячі порошки Ентерол.