Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Якщо ви приймаєте пробіотик на основі лакто-і біфідобактерій, пити їх потрібно або за 2 години до прийому антибіотиків, або через 2 години після.

Якщо ж ви обрали пробіотик Ентерол, то його сміливо можна пити за схемою: таблетка пробіотика + таблетка антибіотика разом. Це спрощує процес лікування, оскільки ви точно не забудете прийняти пробіотик між прийомом антибіотиків, при цьому мінімізуєте шкоду для здоров’я від антибіотика.

Чому саме Ентерол такий особливий?

В його основі лежать дріжджові бактерії сахароміцети буларді, які не руйнуються під прямою дією шлункового соку або антибіотиків і результативність їх дії анітрохи не знижується.

Єдиним неприємним нюансом при прийомі будь-якого пробіотика може виявитися легкий розлад або підвищене газоутворення перші кілька днів. Але через 2 дні все проходить, проте користь від пробіотика тільки збільшується. По закінченню антибіотикотерапії прийом пробіотиків краще продовжити на 1-2 тижні.

Якщо ви прагнете максимально захистити свій організм, не чекайте тиждень, щоб почати приймати пробіотик, починайте курс пробіотиків одночасно з антибіотиками. Користуйтеся останніми досягненнями фармацевтики з розумом, а ваш організм вам віддячить хорошим здоров’ям!

Препарат Ентерол - склад