Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Тоді на допомогу приходять медичні препарати, які допомагають швидко скинути вагу. Однак не всі препарати безпечні. Будь-який лікар-дієтолог скаже, що важливий бактеріальний баланс. Порушуючи його, ми сильно впливаємо на обмін речовин. Це може призвести зовсім не до того результату, на який розраховували. Однак якщо почати харчуватися правильно і різноманітно, неприємностей вдасться уникнути і за недовгий час все ж знизити вагу. Особливо якщо у вашому раціоні містяться пробіотики, які в комбінації із збалансованим харчуванням відновлюють кишкову мікробіоту і підтримують оптимальний баланс бактеріальної мікрофлори.

Пробіотики та метаболізм

Щоб домогтися бажаного ефекту і надовго закріпити результат, доведеться докорінно переглянути свої харчові уподобання в бік суттєвого збільшення на тарілці і в холодильнику свіжих овочів, салатів, заправлених оливковою олією, фруктів на десерт замість тортів, включити в раціон сири і збільшити вживання риби, скоротивши при цьому м’ясо (особливо червоне). Такий набір продуктів дуже схожий на середземноморську дієту. На її ефективність вказують дослідження, які проводили вчені з Університету Ровіра і Віргілі (Іспанія). Отримані результати доводять, що середземноморська дієта в поєднанні з навіть не дуже активними фізичними вправами, сприяє зниженню ваги за рік не менше ніж на п’ять відсотків від початкової маси тіла. А також, сприяє кращому засвоєнню глюкози і, що вкрай важливо, така динаміка зберігається дуже надовго.

У такому підході все закономірно: навіть невелике фізичне навантаження посилює метаболізм, бактерії відновлюють мікрофлору шлунку і нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, а це, в свою чергу, допомагає знизити вагу. Але наші “корисні” бактерії теж потребують догляду. Його забезпечать пробіотики, які “стежать” за тим, щоб кишкова мікробіота залишалася різноманітною. У звичному розумінні це запорука гарного здоров’я, і ​​відповідно, збільшення кількості “хороших” бактерій, які захищають мікрофлору кишечника.

Взагалі, важливість бактерій для людського організму складно переоцінити, вони справляються з безліччю завдань.

Як це працює?

Все просто і складно водночас. Складно – тому що бактерії мають вплив практично на все в нашому організмі. А просто – тому що від бактерій залежить не тільки будете ви набирати вагу або ж швидко втрачати її, а й те, наскільки ваш організм засвоїть корисні речовини і вітаміни які отримує з їжі, яким буде ваш обмін речовин.

Пробіотики!

Вони допомагають організму підтримувати імунну систему в хорошій формі, рятують нас від шлункових розладів, правильно розподіляють сили бактерій в нашому організмі, саме тому ми маємо незмінно чудовий результат – руйнуються вуглеводи і цукор, тим самим допомагають швидше перетравлювати нашу їжу. В якості супутнього ефекту отримуємо посилення імунітету. Організму у протистоянні вірусам без пробіотиків не обійтися. Не варто забувати і про емоційну рівновагу, без гарного настрою, здорового сну і міцних нервів впоратися з надмірною вагою вельми проблематично. Так що всім нам гарного настрою і смачних, свіжих, збалансованих продуктів.

Продукти багаті на пробіотики