Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Мікрофлора кишечника та здоров’я

Різноманітна їжа, її якісний склад безпосередньо впливають на загальний стан здоров’я людини. Корекція харчового раціону багато в чому визначає подальше формування мікробіоти організму. Мікробіота – це сукупність всіх мікроорганізмів, що є в тілі людини. Вона відіграє виняткову роль в життєдіяльності організму: сприяє травленню, активізує захисну функцію кишечника. Корекція харчування необхідна якщо у людини систематичне порушення функціонування шлунково-кишкового тракту, наприклад діагностований синдром роздратованого кишечника, або є необхідність скорегувати вагу. Основне в цьому процесі – підтримка збалансованого складу мікробіоти кишківника, не порушуючи симбіоз організму.

Якщо нормалізувати вагу можливо розробивши спеціальний режим харчування, а також підібравши  індивідуальний набір продуктів, то для лікування серйозних порушень лікарі підходять комплексно і рекомендують прийом пробіотиків.
Суть дії пробіотиків – безпечно відновити склад мікробіоти організму, вони зміцнюють імунітет та зменшують запальні процеси. Пробіотики містяться в звичних для нас продуктах, таких як йогурт або квашена капуста, а також в спеціальних дієтичних добавках, що містять Saccharomyces boulardii, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium infantis і т.п.

Дієтологи рекомендують застосовувати препарат Ентерол, який схвально зарекомендував себе в багатьох європейських країнах, він швидко і ефективно бореться з дисбіозом. Саме його використовують для нормалізації мікрофлори кишківника. Адже має антидиарейну, антитоксичну, антисекреторну, антимікробну і ферментативну дію, покращує імунний захист. Основною діючою речовиною Ентеролу є не набір стандартних лакто або біфідо бактерій, а дріжджові грибки під назвою Saccharomyces boulardii. Сахароміцети, інактивовані (сплячі) мікроорганізми, потрапляючи в кишківник людини, починають активно діяти повністю усуваючи наслідки негативного токсичного впливу патогенних бактерій. Після прийому препарату Ентерол моментально досягається висока концентрація Saccharomyces boulardii, яка триває 24 години. А сам препарат виводиться протягом 3-5 днів.
Отже, Ентерол має знайтися місце в кожній домашній аптечці, препарат можна застосовувати навіть дітям.

Піклуватися про здоров’я і фігуру ніколи не пізно.