Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Підтримка Шлунково-Кишкового Тракту

Чому фахівці, так наполегливо, рекомендують зміцнювати імунітет? Тому, що здорова імунна система – захист вашого організму від вірусів, інфекцій і патогенних мікробів, вона ж вбереже від інфікування або ж дасть ресурс швидко та ефективно подолати хворобу.

Що справді важливо в час пандемії та в період, коли запущений режим послаблення карантину? Зараз найвдаліший час аби зосередитися на роботі свого кишківника. Його мікрофлора може порушуватися через вживання антибіотиків і неправильного харчування. А значить, умовно-патогенні мікроорганізми будуть сприяти неякісному перетравленню їжі, що згодом спровокує здуття. Ті з нас, хто часто хворіє на бронхіти, тонзиліти і легко підхоплює застуду, найімовірніше, мають порушену мікрофлору кишківника, що суттєво знижує імунний захист всього організму. Безболісно і навіть смачно «підлатати» його допоможуть кисломолочні продукти, наприклад, кефір. І продукти багаті пробіотиками, молочнокислими стрептококами та кефірними грибками також містяться в сметані, кислому молоці і несолодких (ацидофільних) йогуртах. Вживаючи такі продукти ви оптимізуєте імунні функції організму, а значить — підвищите його опірність до різних інфекцій.

Також важливо пам’ятати про природний пробіотик — сахароміцети буларді. Це найкращий натуральний пробіотик, містить особливий тип дріжджів, отриманих зі шкірки екзотичних рослин — лічі та мангустину. Це різноплановий препарат, який не тільки допомагає підтримати здоров’я кишківника, але і покращує загальне самопочуття, перешкоджає розвитку захворювань шлунку, легко справляється з діареєю і зміцнює імунну систему. Щоб не розшукувати екзотичні плоди — є капсули, що містять пробіотик сахароміцети буларді. Їх можна придбати в аптеці. Ентерол продається в капсулах і в порошку, що дуже зручно для дітей. Спростіть собі життя і налагодьте роботу кишківника та посильте всі захисні функції організму.