Профілактика ЕНТЕРОЛОМ ротавірусу і ГРВІ
Всі знають, що ротавірус і ГРВІ викликають віруси, на які пробіотики ніяк не в силах вплинути, в тому числі і Ентерол. Відповідно, приймати Ентерол для профілактики вірусних захворювань немає сенсу. А ось при лікуванні він може відмінно допомогти і значно полегшити деякі наслідки хвороби у вигляді: дисбактеріозу через прийом ліків, через зневоднення організму і для виведення токсинів від життєдіяльності вірусу в організмі.
А ось при ротавірусній інфекції Ентерол значно полегшує і скорочує перебіг хвороби. Найефективніше починати прийом препарату ще з першими ознаками захворювання: блювота, діарея. Або хоча б в гострий період перебігу хвороби. Але крім того, доведена пряма залежність ефективності препарату від прийнятої дози (але ніколи не варто приймати ліків більше, ніж прописав лікар або вказано в інструкції до ліків). Ось, що говорять з цього приводу в дослідженнях: “Основним етапом лікування ротавірусного гастроентериту є пероральна регідратація. Результати досліджень останніх років показують, що поєднання її з призначенням пробіотиків зменшує тривалість діареї. У двох недавно опублікованих оглядах автори зробили висновок, що пробіотики, зокрема штами Lactobacillus spp., мають клінічно значущими перевагами при лікуванні ротавірусного гастроентериту. Аналіз результатів восьми клінічних досліджень виявив, що ефективність різних пробіотиків залежить від дози. У більшості клінічних досліджень з оцінки ефективності пробіотиків в лікуванні ротавірусної інфекції основним результатом було зменшення тривалості і частоти діареї. “*
Ентерол для профілактики дисбактеріозу та кишкових інфекцій
Ентерол показує високу ефективність при профілактиці і лікуванні дисбактеріозу, викликаного прийомом антибіотиків. Але і для усунення дисбактеріозу будь-який інший етіології Ентерол не менше ефективний, як для дорослих, так і для дітей. Препарат полегшує симптоми вже з першого прийому і вже через кілька днів пацієнт відчуває себе здоровою людиною. Для зручності застосування ліків різними віковими групами створені різні форми випуску: порошок в саше і таблетована форма в капсулах.
У профілактиці кишкових інфекцій Ентерол, як і будь-які інші ліки, безсилий, так як це фактично захворювання “брудних рук” і завжди пов’язані з гігієною. Але при лікуванні кишкових інфекцій препарат надає неоціненну допомогу в полегшенні симптомів і скорочення перебігу хвороби. При цьому в першу чергу необхідно відновити втрати організму в рідині за допомогою розчинів для регідратації, прийняти сорбенти і, якщо необхідно, збити температуру. Прийом Ентеролу можна починати з другого-третього дня кишкової інфекції, що дасть не тільки прискорене відновлення власної мікрофлори кишечника, але і в стислі терміни очистить організм від токсинів і продуктів життєдіяльності патогенної мікрофлори.
А якщо ви або хтось із ваших рідних страждає від подібних проблем, зверніться до лікаря і не забудьте запитати про ЕНТЕРОЛ, адже це саме той засіб, який дійсно допомагає!
* Буркин А.В. – Епідеміологія та інфекційні хвороби 2005.-N 4.-С.48-51