Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Ось-ось підходить час довгоочікуваної відпустки і потрібно ретельно підготуватися, щоб відпочинок пройшов ідеально і запам’ятався лише приємними моментами, а не купою неприємностей.

За кілька тижнів до відпустки Складіть список всього необхідного, що потрібно взяти з собою, щоб в аеропорту, наприклад, не виявилося, що ви забули взяти з собою паспорта або свідоцтво про народження дитини. Якщо у вас чогось не вистачає, ви матимете час, не поспішаючи, докупити це. Також ви можете завчасно зробити всі копії документів і потрібні роздруківки.

Особливо необхідно подбати про документи і про аптечку у відпустку. Якщо з документами все зрозуміло, то з аптечкою не надто. Набір ліків в дорожню аптечку здебільшого залежить від місця, куди ви їдете і від наявності якісної медичної страховки.

Якщо ви оформили страховку від надійної компанії, хвилюватися особливо не доводиться, тоді ваша аптечка може містити мінімальний набір засобів для екстреної допомоги: пластирі, антисептик, сердечні ліки (особливо, якщо ви летите в дуже спекотні країни), спазмолітик, ліки проти діареї (ця напасть може статися де завгодно і з ким завгодно і чекати медичної допомоги в такі моменти не завжди є можливість, наприклад в літаку).

Порада для тих, у кого закладає вуха при зльоті та посадці.

Закапайте ніс перед зльотом і посадкою будь-якими судинозвужувальними краплями і переліт ваш буде набагато легшим.

Якщо ж у вас немає медичної страховки або ви не дуже в ній впевнені, потрібно запастися ліками більш ретельно. У базовій аптечці з’являться ліки проти застуди, спрей для горла, сорбенти, засоби проти опіків і ранозагоювальні, протиалергічні і, обов’язково, ліки потрібні при хронічних захворюваннях.

Звичайно, якщо ви точно знаєте, в якій місцевості ви будете проживати і де знаходяться найближчі аптеки і медичні установи, вам всього цього може і не знадобитися.

У будь-якому випадку, не забудьте з собою взяти у відпустку Ентерол, який вам допоможе:

  • побороти кишкові інфекції;
  • віруси, що викликають діарею;
  • дисбактеріоз, який виник із-за прийому незвичної їжі або води;
  • також він відмінно виводить токсини, які утворилися в процесі життєдіяльності мікробів і вірусів;
  • активізує відновлення власної мікрофлори кишечника, що значно прискорює процес одужання і полегшує стан нудоти і слабкості.

До того ж, він підходить і для дорослих, і для дітей, що максимально спрощує додаткову комплектацію дитячої аптечки і економить місце у валізі.

Гарного вам відпочинку і міцного здоров’я!

Більш докладний список усього необхідного у відпустку ви можете завантажити, роздрукувати і скорегувати під ваші потреби.
Завантажити аптечку