Знайти Ентерол
в найближчій аптеці
Перевірте себе через тестування
Пройти тест

Патогенні кишкові палички продукують токсини, які викликають такі симптоми:

  • спазми і біль в животі;
  • діарея, яка в деяких випадках може переходити в криваву діарею (геморагічний коліт);
  • лихоманка (підвищення температури);
  • блювота.

Нездужання починається стрімко, може бути сильний біль в животі. Часта блювота або пронос, які важко зупинити, так само, як і підвищення температури можуть бути різними за складністю (це залежить від збудника і тяжкості хвороби).

Пробіотик Ентерол: 

  • має антитоксичний ефект проти холерного вібріона, кишкових паличок і клостридій дефіціле; 
  • виділяє специфічні ферменти, які розщеплюють токсини патогенів;
  • В результаті антимікробного ефекту зменшує проникнення патогенів та допомагає запобігти бактеріальній інфекції;
  • Cахароміцетами буларді CNCM I-745 здатні прилипати до кишкових патогенів. Завдяки наявності високої концентрації манози у зовнішній мембрані сахароміцетів, бактерії міцно зв’язуються з сахароміцетами через рецептори, і потім патогенні бактерії видаляються потоком кишкової секреції.

Пандемія внесла серйозні корективи в наші плани на відпустку, і в цьому році, ми будемо відпочивати переважно в Україні: у родичів на дачах, в горах або біля моря. Плануючи відпочинок, зберіть дорожню аптечку. Обов’язково візьміть засіб від температури, антигістамінний препарат, пробіотики для нормалізації мікрофлори кишківника і від поносу та ​​знеболюючі. Якщо ви плануєте відпочивати на морі, то не забудьте взяти засоби, які захистять вашу шкіру від сонця і опіків. Завжди строго дотримуйтеся правил особистої гігієни, саме вони допоможуть вам уникнути неприємностей у вигляді розладу кишківника.

Пам’ятайте, що найкраще лікування діареї – це завчасна профілактика і прийом пробіотиків. Антибіотики варто приймати тільки для лікування важкої форми діареї (не займайтеся самолікуванням, обов’язково консультуйтеся з лікарем), враховуйте, що антидіарейні ліки навіть шкодять організму, оскільки вони не вбивають мікробів, а значить не лікують діарею, лише зменшують перистальтику кишечника, вони допомагають ситуативно,  скажімо, під час пішої екскурсії містом. 

Насолоджуйтеся літом і не дайте діареї зіпсувати враження від відпустки!